OBIEKTY DO MAGAZYNOWANIA ZBOŻA


Witamy na stronie firmy Riela Polska. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą budowli i urządzeń, które usprawnią pracę w każdym gospodarstwie rolnym oraz w małych i duzych przedsiębiorstwach zajmujących się składowaniem i obróbką zbóż. Jako producent kompleksowych obiektów magazynowych dostarczamy Państwu wyłącznie trwałe i praktyczne rozwiązania.

W ofercie znajdą Państwo nowoczesne konstrukcje, w tym silosy zbożowe, hale magazynowe, mieszalnie pasz, urządzenia transportowe, suszarnie oraz czyszczalnie do zboża. W procesie produkcji wykorzystujemy tworzywa, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, a do tego nadają się do pracy w warunkach gospodarczych. Produkujemy nasze urzadzenia i obiekty tylko z wysokiej klasy materiałów. Jesteśmy obecni na każdym etapie powstawania obiektu. Począwszy od projektowania, na montażu i uruchomieniu kończąc.

Podczas produkcji silosów zbożowych, hal magazynowych, mieszalni, czyszczalni oraz suszarni stawiamy przede wszystkim na solidne wykonanie oraz użyteczność. Każdy z naszych produktów spełnia wszelkie wymogi techniczne, jest również w pełni modyfikowalny – można zmieniać jego parametry zgodnie z oczekiwaniami oraz potrzebami gospodarczymi.

ZAUFAŁY NAM SETKI KLIENTÓW NA CAŁYM KONTYNENCIE

NASZE SIEDZIBY:

RIELA Polska Sp. z o.o.
Kartoszyno, ul. Przemysłowa 3
84-110 Krokowa
tel.: +48 (58) 675 49 40
fax. +48 (58) 675 49 50
e-mail: wyślij wiadomość

Filia Wrocław
ul. Topolowa 45
55-114 Szewce
tel./fax +48 (71) 352 46 35
e-mail: wyślij wiadomość
AKTUALNOŚCI:


Top