Oferty pracy

RIELA Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w budowie kompletnych obiektów do magazynowania ziarna. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu magazynowania i obróbki zboża dla szerokiej gamy klientów z branży rolniczej i przemysłowej.

SPAWACZ

Miejsce pracy: Czymanowo, powiat: Wejherowski, gm. Gniewino

Opis stanowiska:
– Spawanie blach i konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG
– Praca na podstawie rysunku technicznego
– Kontrola jakości wytwarzanego produktu
– Obróbka i szlifowanie elementów stalowych
– Przestrzeganie procedur, zasad bezpieczeństwa pracy
– Praca zmianowa, od poniedziałku do piątku

Wymagania:
– Znajomość rysunku technicznego
– Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
– Aktualne uprawnienia spawalnicze
– Zaangażowanie w wykonywaną pracę
– Precyzja, doskonałość

Oferujemy:
– pracę w prężnie rozwijającej się firmie
– umowę o pracę
– motywacyjny system wynagrodzenia

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-mail: info@riela.pl

lub składać osobiście w sekretariacie.

Do każdego CV prosimy załączyć podpisany Załącznik Nr 2 w zakładce “RODO” związany z przetwarzaniem danych osobowych.