FILM: zrobotyzowany park maszynowy Riela Polska

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Riela Polska jest ekspertem nie tylko w produkcji kompleksowych rozwiązań logistyczno-spedycyjnych dla ziarna i pasz. Posiada bogaty i zautomatyzowany park maszynowy. Tym samym Riela Polska jest sprawdzonym partnerem w kooperacji z innymi firmami, które potrzebują precyzyjnej obróbki różnych elementów stalowych.

Duże arkusze blachy, w tym tej zielonej – na dachy silosów – rozwijane są z roli, cięte na kawałki, przenoszone przez zrobotyzowane ramiona do gięcia w całej serii pras krawędziowych. Mogą one na zimno ugiąć blachy do 6 mm grubości, długości do 4 m długości i nacisku od 30 do 320 ton.

Powtarzalne prace spawalnicze wykonują roboty serii Cloos i Fanuc, a spawanie zgodnie z PN-EN ISO 3834. Robot CombiCut 3D obsługuje cięcie plazmą; tnie nawet profile hutnicze 400A.
Lasery Trumpf są w stanie przyciąć arkusze blach w wymiarach 1500 x 3000 mm i grubości do 25 mm – ich głowice podążają za zaprogramowanym wzorem, obrabiając zadany kształt.

Laser Combi Trumatic 6000 poradzi sobie z blachą o grubości do 8 mm – w tym wypadku aktywny stół roboczy w zaprogramowany sposób „dostarcza” wybrany fragment do obróbki pod nieruchomą głowicę laserową.

Zapraszamy na film:

 

Top