Jesteśmy producentem kompletnych obiektów do magazynowania ziarna.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu magazynowania i obróbki zboża dla szerokiej gamy klientów z branży rolniczej i przemysłowej. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy urządzeń suszących, czyszczących oraz transportujących ziarno, łącznie z projektowaniem i montażem. Produkty sprzedawane poprzez spółki pod szyldem “RIELA” oraz poprzez sieć partnerów na całym świecie zyskały sobie renomę i uznanie u naszych klientów.

Nasze projekty wykonywane są na podstawie analizy potrzeb klienta oraz oparte są na wiedzy i doświadczeniu pracowników. Planowanie elewatora następuje razem z inwestorem w miejscu jego powstania i wspólnie opracowywane są różne koncepcje. Rozwiązania przygotowywane są w technologii 3D, aby jak najbardziej realistycznie i wiernie przedstawić klientowi planowaną inwestycję. Nasze realizacje wykonujemy “pod klucz”, a od inwestora wymagamy minimum zaangażowania.

By odzwierciedlić uznane na całym świecie wyrażenie „Made in Germany” opieramy się na nowoczesnych technologiach oraz na projektowaniu konstrukcji w 3D-CAD. Aby sprostać globalnym wymaganiom rynku dokonaliśmy znacznych inwestycji w zakresie automatyzacji linii produkcyjnej. Najnowocześniejsze technologie laserowe, skrawające i formujące zapewniają obróbkę metali na najwyższym poziomie oraz precyzję w każdym detalu.

Rozwijając możliwości eksportowe naszych urządzeń stworzono taki system konstrukcji zespołowej, który umożliwia stosunkowo niedrogi montaż końcowy na miejscu inwestycji.