CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

POLITYKA JAKOŚCI

WSPÓŁPRACA Z UNIĄ EUROPEJSKĄ

Jesteśmy producentem kompletnych obiektów do magazynowania ziarna.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu magazynowania i obróbki zboża dla szerokiej gamy klientów z branży rolniczej i przemysłowej. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy urządzeń suszących, czyszczących oraz transportujących ziarno, łącznie z projektowaniem i montażem. Produkty sprzedawane poprzez spółki pod szyldem “RIELA” oraz poprzez sieć partnerów na całym świecie zyskały sobie renomę i uznanie u naszych klientów.

Nasze projekty wykonywane są na podstawie analizy potrzeb klienta oraz oparte są na wiedzy i doświadczeniu pracowników. Planowanie elewatora następuje razem z inwestorem w miejscu jego powstania i wspólnie opracowywane są różne koncepcje. Rozwiązania przygotowywane są w technologii 3D, aby jak najbardziej realistycznie i wiernie przedstawić klientowi planowaną inwestycję. Nasze realizacje wykonujemy “pod klucz”, a od inwestora wymagamy minimum zaangażowania.

By odzwierciedlić uznane na całym świecie wyrażenie „Made in Germany” opieramy się na nowoczesnych technologiach oraz na projektowaniu konstrukcji w 3D-CAD. Aby sprostać globalnym wymaganiom rynku dokonaliśmy znacznych inwestycji w zakresie automatyzacji linii produkcyjnej. Najnowocześniejsze technologie laserowe, skrawające i formujące zapewniają obróbkę metali na najwyższym poziomie oraz precyzję w każdym detalu.

Rozwijając możliwości eksportowe naszych urządzeń stworzono taki system konstrukcji zespołowej, który umożliwia stosunkowo niedrogi montaż końcowy na miejscu inwestycji.

LATA ISTNIENIA

PRACOWNICY

KRAJE

Zarys historii

Firma RIELA została założona w 1972 przez biznesmena Karla-Heinza Knoop. W 1983 r. przejęto przedsiębiorstwo „Fanal” oraz stworzono własną produkcję. Trzy lata później Riela przejęła produkcję obiegowych suszarni przewoźnych firmy „Fritzen” a w kwietniu 2002 przejęła całkowity zakres agrarny firmy „Rietberg”.

W 2000 roku została założona spółka RIELA ® Polska, posiadająca hale magazynowo-montażowe wraz z biurami w Kartoszynie (woj. pomorskie), gdzie mieści się główna siedziba, oraz dwie hale produkcyjne w Czymanowie (woj. pomorskie), gdzie wykonywane są elementy silosów z blachy falistej oraz podzespoły do urządzeń. Oprócz głównej siedziby istnieje również filia w Szewcach pod Wrocławiem, która odpowiedzialna jest za kontakty handlowe w południowej części Polski. Spółka na dzień dzisiejszy zatrudnia około 200 pracowników.

RIELA ® Polska zajmuje się także sprzedażą w Krajach Bałtyckich i Obwodzie Kaliningradzkim.

Obok Niemiec i Polski szczególnie rozwinęły się rynki państw wschodnioeuropejskich. Głównymi rynkami są Ukraina, Rosja i Rumunia. Tam też funkcjonują oddziały naszej firmy.

 

Zalety współpracy z nami:

  • Ponad 15-letnie doświadczenie i sprawdzone pomysły.
  • Indywidualne podejście do klienta, optymalnie dopasowane rozwiązania.
  • Sprawny serwis, niezawodne urządzenia.
  • Wysokiej jakości produkty, bezpieczeństwo ziarna.
  • Jeden wykonawca, od projektu do uruchomienia.
  • Producent wszystkich urządzeń, gwarancja jakości i odpowiedzialności za produkt.