Jesteśmy producentem kompletnych obiektów do magazynowania ziarna.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu magazynowania i obróbki zboża dla szerokiej gamy klientów z branży rolniczej i przemysłowej. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy urządzeń suszących, czyszczących oraz transportujących ziarno, łącznie z projektowaniem i montażem. Produkty sprzedawane poprzez spółki pod szyldem „RIELA” oraz poprzez sieć partnerów na całym świecie zyskały sobie renomę i uznanie u naszych klientów.

Nasze projekty wykonywane są na podstawie analizy potrzeb klienta oraz oparte są na wiedzy i doświadczeniu pracowników. Planowanie elewatora następuje razem z inwestorem w miejscu jego powstania i wspólnie opracowywane są różne koncepcje. Rozwiązania przygotowywane są w technologii 3D, aby jak najbardziej realistycznie i wiernie przedstawić klientowi planowaną inwestycję. Nasze realizacje wykonujemy „pod klucz”, a od inwestora wymagamy minimum zaangażowania.

By odzwierciedlić uznane na całym świecie wyrażenie „Made in Germany” opieramy się na nowoczesnych technologiach oraz na projektowaniu konstrukcji w 3D-CAD. Aby sprostać globalnym wymaganiom rynku dokonaliśmy znacznych inwestycji w zakresie automatyzacji linii produkcyjnej. Najnowocześniejsze technologie laserowe, skrawające i formujące zapewniają obróbkę metali na najwyższym poziomie oraz precyzję w każdym detalu.

Rozwijając możliwości eksportowe naszych urządzeń stworzono taki system konstrukcji zespołowej, który umożliwia stosunkowo niedrogi montaż końcowy na miejscu inwestycji. 

POLITYKA JAKOŚCI
CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA
WSPÓŁPRACA Z UNIĄ EUROPEJSKĄ

Zarys historii

Firma RIELA została założona w 1972 przez biznesmena Karla-Heinza Knoop. W 1983 r. przejęto przedsiębiorstwo „Fanal” oraz stworzono własną produkcję. Trzy lata później Riela przejęła produkcję obiegowych suszarni przewoźnych firmy „Fritzen” a w kwietniu 2002 przejęła całkowity zakres agrarny firmy „Rietberg”.

W 2000 roku została założona spółka RIELA ® Polska, posiadająca hale magazynowo-montażowe wraz z biurami w Kartoszynie (woj. pomorskie), gdzie mieści się główna siedziba, oraz dwie hale produkcyjne w Czymanowie (woj. pomorskie), gdzie wykonywane są elementy silosów z blachy falistej oraz podzespoły do urządzeń. Oprócz głównej siedziby istnieje również filia w Szewcach pod Wrocławiem, która odpowiedzialna jest za kontakty handlowe w południowej części Polski. Spółka na dzień dzisiejszy zatrudnia około 200 pracowników.

Jesteśmy z Wami już

0
Lat

Zatrudniamy

0
Pracowników

Posiadamy ponad

0
Zadowolonych Klientów

Export

RIELA Polska Sp. z o.o. zajmuje się także sprzedażą w Krajach Bałtyckich, Zachodniej Europie i Obwodzie Kaliningradzkim. Obok Niemiec i Polski szczególnie rozwinęły się rynki państw wschodnioeuropejskich. Głównymi rynkami są Ukraina, Rosja i Rumunia. Tam też funkcjonują oddziały naszej firmy.
euimg2

Zalety współpracy z nami

  • Ponad 20-letnie doświadczenie i sprawdzone pomysły.

  • Indywidualne podejście do klienta, optymalnie dopasowane rozwiązania.

  • Sprawny serwis, niezawodne urządzenia.

  • Wysokiej jakości produkty, bezpieczeństwo ziarna.

  • Jeden wykonawca, od projektu do uruchomienia.

  • Producent wszystkich urządzeń, gwarancja jakości i odpowiedzialności za produkt.